Dobri ljudi, pomozimo Bobyju!!! HITNO JE!!!

Predstavljamo životinje koje traže novi dom i pomažemo pri njihovom sretnom udomljavanju

Moderator/ica: Moderatori

Dobri ljudi, pomozimo Bobyju!!! HITNO JE!!!

PostPostao/la Sanja dana sri lis 12, 2011 10:15

::tuzan: OVO JE HITNO!!! Znate li nekoga? Imate ideju? Pomozimo ..... :lucky

.... ja sam vam dečko, neki dobri ljudi zovu me boby!!!! nisam više tako mali kao na slici, sada imam nekih godinu dana, ali to je je jedino moje slikanje u životu ::tuzan: pa ga koristim kako bi me mogli vidjeti....
kada sam bio jako mali neki su me bezdušnici izbacili iz auta, lutao sam i plakao za svakim tko bi prošao pokraj mene ::tuzan: ::tuzan:
i onda sam našao igora, gabija i tetu branku koji su me hranili mazili i igrali se samnom, no na moju veliku žalost nisu me mogli uzeti k sebi jer već imaju jaaaaaaaako puno mica.... tražili su mi udomitelje, molili ljude da me samo neko primi u dvorište, da ne lutam, ali bezuspješno... ne moram vam ni reći da su me neki šutali i mrzili samo zato što sam spavao ispred njihove zgrade, a i nisam u rasi.. i tako.. na dan kada se teta branka udavala neki kojima se baš i nisam svidio, zvali su šintere da dođu po mene!!!!!

sada sam prejadan u belomanastirskom šinteraju i odbrojavam svojih posljednjih 7 dana života :( vrijeme curi, a nada da će neko doći po mene sve je manja.... nemate pojma što bih sve dao kada bi opet mogao igrati se s djecom, trčati, skakati, dijeliti puse i biti najbolji pas na svijetu!!!!

slika
Tko ih ne bi volio.......

www.moncherami.hr

slikaslikaslika
Sanja
Site Admin

Natrag na Životinje koje traže novi dom

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.