ŠTO JA ZNAM O CRVENIM SUZAMA KOD MALIH BICHONČIĆA

Rasprave o držanju, prehrani, groomingu i općenito o njezi pasa

Moderator/ica: Moderatori

PostPostao/la Ela dana ned pro 02, 2007 22:36

Isprobala sam gel od AS,i pokazao se dobar za mrlje ispod brade.
Za mrlje ispod očiju koristim proizvod eye envy i pokazao je odlične rezultate .Sve o proizvodu možete naći na www.eyeenvy.com
Ela

Re: ŠTO JA ZNAM O CRVENIM SUZAMA KOD MALIH BICHONČIĆA

PostPostao/la Bob Whiskey dana čet ruj 16, 2010 14:59

dragi moji..pozdrav od nas novih clanova... :-|ola
moj bishoncic ima 4 mjeseca...... i da na vreme reagujemo...sta nam na kraju predlazete cime da mu cistim okice i eventualno sprijecim oksidaciju ( ima je bas malo) :schocked , a da mu u nekoj daljnoj perspektivi ne narusim zdravlje..... :lucky
Bob Whiskey

PostPostao/la dina dana pon ruj 20, 2010 20:21

Stara priča bijelih psića. Svi smo već svašta probali. Malo djeluje pa opet ispočetka. Na kraju se svi vratimo onoj jedinoj istini samo redovito čišćeneje i održavanje suhim .......
Usput može jedno predstavljenje kako nalažu pravila foruma....
Dina
dina

PostPostao/la Sanja dana pet ruj 24, 2010 12:29

dina je napisao/la:Stara priča bijelih psića. Svi smo već svašta probali. Malo djeluje pa opet ispočetka. Na kraju se svi vratimo onoj jedinoj istini samo redovito čišćeneje i održavanje suhim .......
Usput može jedno predstavljenje kako nalažu pravila foruma....
Dina

POTPISUJEM sve što je Dina napisala: čišćenje i SUŠENJE s naglaskom na SUŠENJU! I obavezno odrezati poneku dlakicu koja ide u oko i iritira ga :respekt

Bob Whiskey, očekujemo te u topicu POZDRAV ČLANOVIMA. ;-)
Tko ih ne bi volio.......

www.moncherami.hr

slikaslikaslika
Sanja
Site Admin

PostPostao/la Nikica dana pon lip 20, 2011 10:04

Ovih nas je dana u Opatiji zaustavilo nekoliko novih vlasnika bišončića i tražilo savjet čime ukloniti crvene mrlje na dlaci njihovih mezimaca. Uputili smo ih na sve ono na što su nas uputili iskusniji vlasnici, ali smo ih uputili i na ovaj forum. Uz sve informacije koje ovdje pročitaju neka pogledaju i ovaj link u nastavku.
Našao sam ovaj tekst koji nekome može biti vrlo koristan:

Our Bichon had terrible tear stains and red paws from licking. His beard was always red, too. We tried everyting--distilled water, Angel Eyes, Angel Glow, everyting I found through google, two vets.

Finally found out that he has allergies and is very allergic to corn. Most commercial food has corn and wheat in it and almost every treat out there does, too.

Being corn free cured the tear stains and the red paws and beard. He is 8 now and has been red-free for about 4 yrs.

Izvor:
Gloria Insua Vaca
http://www.facebook.com/profile.php?id=1377347837
Nikica

Prethodna

Natrag na Ishrana i njega pasa

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.