BICHON DAY II - 15.10.2011

Mjesto za brbljanje o svemu i svačemu

Moderator/ica: Moderatori

BICHON DAY II - 15.10.2011

PostPostao/la Vesna dana sub lis 15, 2011 23:54

Pa iako mi je puno toga htjelo sprečiti, da bi današnji dan bila na Bichon dayu, ja se nisam dala (naravno bez pomoči dobrih ljudi to ne bi uspjela :respekt ) i sa ekipom D&P&G proveli smo vrlo ljep dan.
;ples nismo ali smo vrlo dobro jeli (ona pita Sanja, i meso, Vera...njami :respekt ) – fotkice neču stavljati jer bi moje pokvarile dojam kako je sve dobro bilo, a znam da će bit i onih fotkica, koje če to pokazivat

Odmah kad sam došla, DeeDee me nalajala jer moje zakašnjenje baš nije bilo samo 15 minuta i nadam se da mi več oprostila do sada.

slika

Ako ne: DeeDee, šaljem ti jednu veliku :pusica

I onda smo se trebali pozdraviti prvo sa našim bratecom Vinnijem; Vinek za mene ti češ bit uvjek naslađji pas, pa bilo kako izgledaš (ali svejedno tu tvoj izgled spašava Paula :lol: )

slika

I tebi šaljem jednu veliku :pusica iako smo se na kraju malo izljubili u autu (pa uopšte to nije bilo tako kao što se to sada čuje :oops: )

Tu je dio bjelog društva

slika

...i tu (ali ona krajne ljeva nije bišonka - samo toliko, da se zna :imao )

slika

Uhvatila sam Veru, koja se je petljala u posla mog Diggyja - e, pa hvala ti Vera, baš to nije ljepo :evil: (ali, Vera, samo da te upozorim ako je Diggy na djeda to što je namenjeno sigurno će se slučajno desiti…i tako 5-6 puta)

slika

Ali Digić ipak je uporan i bez obzira na Veru (a i rodbinske vezi) udvarao se Fridi (iako je on mali, on je ipak veliki po srcu)

slika

...pa u biti... ona njemu .

slika

Bravo, Diggy! :-?

Naša ženska ekipa vrlo se zabavljala:

slika

pa da, Pupa ko Pupa, uvjek na leđima :oops: (kod nas to se nije učila, i to je jedino što je pored vrečica za kakanje donesla sa sobom ili mi joj nismo dali)

ali si je ona našla i žensko društvo (u muškom naravno )

slika

Gigi dobila je novog prijatelja(svoje veličine)

slika

s kojim se je baš ljepo zabavljala

slika

slika

Dok je Vinnija zeblo (opravdano)

slika

Zannie vrlo se zanimao za fotografiju

slika

Što me podsjeti, da stavim sad gore malo više slikica (bez rječi naravno, da možete uživati (oni koji me znate, to nećete baš povjerovat):

slika

slika

slika

Enooki Jack (sori Zannie, ali tako se kaže, nisam htjela stvarno ništa loše sa time)

slika

slika

Hendlanje grupe IX..i to na free style

slika

bilo je tu i lobiranja i podmazivanja – pa sama korupcija u tom bišon klubu

slika

slika

slika

slika

slika

slika

SVI VOLE PUPU ******** http://www.bichon-klub-zagreb.hr/forum_bichon/viewtopic.php?f=10&t=415
slika

slika

I opet idemo od tužnih na vesele priče:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Agility

slika

pa da – ko je ne bi volio

slika

a naravno i ovu našu Romunsku princezu na Duracell baterije

slika

…pa evo i mene, okruženo bišonima koji me obožavaju (ma neeeeeeeeeeeeee, da sam im davala neke nagradice kao što su Beef-Stick School ili nešto slično…zato se i nisam stavila u onu rubriku »lobiranje i podmazivanje«)…

slika

A za kraj – najlepše:

slika

slika

Mi Slovenci baš smo se ljepo proveli. Vidimo se na Diggyjevem partiju za rođen dan!

(a sve slikice možete vidjeti tu: http://s1089.photobucket.com/albums/i35 ... HON%20DAY/ )
Vesna

Re: BICHON DAY II - 15.10.2011

PostPostao/la ŠKORPION dana ned lis 16, 2011 12:42

Vesna, veliko hvala na iscrpnom izvještaju.. :-? ..ja mogu samo dodati da provesti subotnje popodne s dragim prijateljima i pesekima je nešto što dušu liječi i čovjek je ispunjem toplinom i dobrotom. Pozdravljam vas sve i vidimo se na Specijalki, a onda na Božičnom domjenku... :super :dada
Ovim putem zahvaljujem svima koji su dali prilog za donaciju za Udrugu Spas. Prikupili smo lijepi novčani iznos i vrečice hrane koju su donjeli članovi od kuće...

Evo i od mene nekoliko fotkica :

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
ŠKORPION

PostPostao/la Vesna dana ned lis 16, 2011 12:58

:|Dance i za Božič se vidimo? :-|ola (baš mi je žao da mene bi infarkt od svega adrenalina ako bi i sredama prelazila granicu :roll: )

Mislim, da bi Slovenci mogli učiti od vas(tj nas heheheh) - kod nas ničeg ove godine nije bilo, a izgovori bili su baš glupi..... :poglavi2 (ovaj mi se baš sviđa)

Zaslužujete :champ i :respekt
Vesna

PostPostao/la dina dana ned lis 16, 2011 18:54

:-|ola Hvala curke na prekrasnom izvještaju :-|ola
Doista je bilo lijepo nama a mislim i pesekima. Tko nije bio stvarno mu može biti žao.
:-|ola
:pusica svima koji su bili i onima koji su bili spreiječeni i onima koji nisu htjeli doći :pusica
dina

PostPostao/la Vesna dana ned lis 16, 2011 22:18

Ej, Verice, kad sam ja pisala taj gornji izvještaj i grdila te (znaš ona slika gore?) da se mješaš u Diggyjeva posla... sad ti se ispričavam. :oops: ..... baš sam :poglavi2

Gledaj, ja sam tek sada shvatila, da ti si svjesna toga ko je Diggyjev djed i da on SLUČAJNO :champ (da, uvjek slučajno i SAMO slučajno :schocked ... pa zna se, da je generalno znano i sasvim normalno i slučajno kad ti se pas spari izmedju noga kad mu ti stavljaš uzicu ili na primjer kad ga imaš na nogama i da samo jedna budala mogla bi pomisliti da taj kome se to desi baš je smotan) pari ko muha u letu :respekt :-? .....

ma ne, nije dosta jedan treba više :respekt :respekt :respekt :respekt

i da ti zapravo se bojiš, da možda Diggyjeve vještine još su naprednije (pa djeca su uvjek bolja od roditelja, zar ne?) od djedovih i da moj Digimon pari unaprijed. Npr. ko muha u ljetu ali za par mjeseci unaprijed...... :Headbanging: :dada :|Dance

Sad ti trebam zahvalit jer ti imaš tako visoko mišljenje o njemu. :Headbanging: :love

Ali ne - ja sam ipak :zid i meni se nešto tako veselo i veliko ne može dogoditi. Nisam ja te sreče i previše sam smotana za nešto tako.

Pa i zamisli Diggyja da ljeti po zraku :schocked

Molim te, oprosti mi!
Vesna

PostPostao/la ŠKORPION dana pon lis 17, 2011 10:39

Nemaš pravo ,Digi će biti prekrasan mužjak kad dođe za to vrijeme ,a sad kako će to izvoditi, svaki ima svoje sposobnosti.... :schocked
Inače ja sam kao dobra mama skidala čičke i usput pipala konstituciju ---ma,
znaš da se moramo usput i na eventima educirati.. :imao ..,a ne samo :-|ola .Bilo je među našim bichonima puno mlade snage ,a to me posebno veseli ..
Slikice su za +5,kao i druženje. :pusica svima
i ostali slike na sunce( odnosno forum).
ŠKORPION

PostPostao/la ŠKORPION dana pon lis 17, 2011 10:55

Kad sam već u prijašnjem postu spomenula edukaciju :da dodam :
jučer su neki članovi Bichon kluba prisustvovali 5. Breeders day seminaru u organizaciji Royal Canina /DDL Zagreb.
Teme su bile interesantne ,a bile su iz područja kardiologije i dermatologije kod pasa i mačaka
.
-003 , :pusica , :pusica svima
ŠKORPION

PostPostao/la Sanja dana pon lis 17, 2011 11:44

Evo i mene s malo fotkica i odličnim dojmovima s našeg 2. Bichon day-a. :dada :cool: :lol:

Za početak, vrijeme nas je baš poslužilo slika

i mogu Vam reći da nas je bila zaista lijepa brojka... prema mojoj računici bilo nas je 33 dvonožaca i 26 četveronožaca :-|ola

Možda ova slika bijele livade pokazuje da su friseići bili najbrojniji .....

slika

.... ali nisu nas razočarali niti havići... malo ih je, ali su jaaako aktivni :oops:

slika

Posebno nas je razveselio dolazak naših preslatkih bolognesera :love

slika

... a da ne zaboravim, imali smo mi i terijera, svima dragu Dee Dee (naročito je draga havićima koji su ju u stopu pratili) :?

slika

slika

... i još jednu "čuvaricu" poligona ..... koja je malo ganjala bichone, a malo su i oni nju :schocked

slika

U neko doba Zanni je odlučio da je dosta havanske gnjavaže na njegovoj glavnoj dadilji Dee Dee pa se i on umiješao .... :imao

slika

... i preuzeo na sebe dio "tereta" :shock:

slika

:respekt ZANKO, pravi si kavalir! :pusica

Evo nekoliko fotkica veselog i zaigranog društvanca ;ples :|Dance

slika

slika

slika

... kojem nije nedostajalo mamilica i poslastica (za to se Vesna velikodušno pobrinula :Headbanging: ) ... ma zna ona kakva smo mi potkupljiva ekipa ;-)

slika

slika

Dok svi luduju, ja sam se smjestila na sigurno :dada

slika

Tu su nas "zatočili" za zajedničku fotku dok ne padne mrak :-?

slika

Ali nakon toga .... opet juriš u slobodu!!!

slika

Zadovoljno Verino lice :lol: ... sve govori

slika

.... bogme se naradila ... slika slika

slika

... ali isplatilo se :respekt

.... i to Zanni zna cijeniti :pusica :pusica

slika

Baš smo svi uživali! :|Dance slika

Od malih ... slika slika

slika

slika

slika

.... do velikih ... slika slika slika slika slika

slika

A oko nas .... mnoštvo "sadržaja" ... tko zna jesmo li ih sve i uočili ;-)

slika

slika

slika

... jer ipak smo svi mi najviše zaokupljeni našim čupavcima :heart :heart :heart

slika

slika

slika

slika

Za kraj ... HVALA SVIMA (!!!) na ovom lijepom i veselom danu slika
Tko ih ne bi volio.......

www.moncherami.hr

slikaslikaslika
Sanja
Site Admin

PostPostao/la Matija dana pon lis 17, 2011 19:00