BOŽIĆNE (ne)zgode

Mjesto za brbljanje o svemu i svačemu

Moderator/ica: Moderatori

BOŽIĆNE (ne)zgode

PostPostao/la Maša dana pon pro 22, 2008 20:20

Evo za par dana nam je Božić i nadam se da ćemo ga svi lijepo proslaviti!

Nadam se i da ćete staviti slike svojih ljubimaca kako su oni u svojim

toplim domovima proslavili Božić s Vama
.

slika slika
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Maša

PostPostao/la LuLu dana uto pro 23, 2008 14:04

odlicna ideja slika
LuLu

PostPostao/la Maša dana uto pro 23, 2008 20:51

Ovo je Mašin prvi Božić.Da bar padnr snijeg prije početka škole da ih slikamo jer kad počne škola više nema zabave!! :zid :zid
Maša

PostPostao/la Maša dana čet pro 25, 2008 19:46

SRETAN BOŽIÆ!!!
Maša

božić

PostPostao/la dina dana sri sij 14, 2009 08:53

Nisam prije vidjela, ali moram sad napisati. Belu je teško slikati oko Božića i Nove godine jer se panično boji pucnjave. Za Novu ove godine imala je i mlade pa smo Kreso i ja naizmjence ležali u kutiji s njom i malisanima da bi ih nahranila. Držali smo Beli ruku na ušima mazili ju i čekali da nahrani malce a onda bi ona pobjegla. Strašno kako se boji.
Kad smo kod toga možda bi neko imao neki savjet kako pomoći psu. Slađana mi je savjetovala da stavim Beli vatu u uši i to je pomoglo samo što je stalno htjela maknuti to iz uha.
dina

PostPostao/la Sanja dana sri sij 14, 2009 14:17

Stižu i naši božićni nevaljalci! :dada

Ovo je bio naš bor, a ispod njega stajale su jaslice, prekrasne, lagane, napravljene od kukuruzovine.... nešto posebno, svi se uvijek tome dive, a moj muž je na njih jaaaako ponosan (naravno, nije ih on radio, ali ih je nabavio ;-) )

slika

U svakodnevnom njuškanju i jurcanju oko i ispod, preko i iza.....uvijek su najviše stradavale baš te nježne jaslice :?

Dobro, shvatile su cure da se u njih baš ne smiju zapikivati, ali...... :imao :imao :imao

slika

Evo i male bakice Mraz (kako ju je nazvala Anuška - baka Mrazasha :imao ) .... iza nje jaslice, još su žive :lucky

slika

slika

A jaslice? :shock: Što da vam pričam ..... spremljene su one na sigurno PUUUUNO prije svega ostalog :imao :imao :imao .

Zlu ne trebalo ;-)
Tko ih ne bi volio.......

www.moncherami.hr

slikaslikaslika
Sanja
Site Admin

Re: božić

PostPostao/la Sanja dana sri sij 14, 2009 14:31

dina je napisao/la:Nisam prije vidjela, ali moram sad napisati. Belu je teško slikati oko Božića i Nove godine jer se panično boji pucnjave. Za Novu ove godine imala je i mlade pa smo Kreso i ja naizmjence ležali u kutiji s njom i malisanima da bi ih nahranila. Držali smo Beli ruku na ušima mazili ju i čekali da nahrani malce a onda bi ona pobjegla. Strašno kako se boji.
Kad smo kod toga možda bi neko imao neki savjet kako pomoći psu. Slađana mi je savjetovala da stavim Beli vatu u uši i to je pomoglo samo što je stalno htjela maknuti to iz uha.

Možda da joj staviš neke slušalice na uši ( i još joj pustiš mjuzu :imao )

slika

A ak' joj se svidi ode ona i na chat :imao :imao :imao

slika

I još da probate spustiti vanjske rolete na prozorima, mislim da bi to dosta smanjilo decibele. :lucky

www.moncherami.hr

slikaslikaslika
Sanja
Site Admin

PostPostao/la LuLu dana sri sij 14, 2009 15:18

:imao :imao :imao nasi na svu srecu nisu dirali jelke :schocked valjda im nisu bile zanimljive a mi se toliko trudili da ih lijepo okitimo :imao :imao :imao vec sam stavljala na topic od Lulu i Paca, ali evo i ovdje par slicica sa jelkom tj jelkama, kao sto sam rekla Lulu i Paco su imali i svoju malu jelkicu :dada

http://i258.photobucket.com/albums/hh28 ... G_3310.jpg

http://i258.photobucket.com/albums/hh28 ... Jelka5.jpg

http://i258.photobucket.com/albums/hh28 ... G_3349.jpg

http://i258.photobucket.com/albums/hh28 ... G_3331.jpg

:champ :pusica
LuLu

PostPostao/la Sanja dana čet sij 15, 2009 09:16

Baš ste im krasno to okitili :respekt

A znaš što, Lulu, ovako preko fotki mi se čini da tvoje jelke nisu prave pa nemaju niti miris pravog drveta koji je sigurno našim psićima privlačan. Možda je u tome stvar, možda im zato nisu bile toliko zanimljive, tko zna :shock:

www.moncherami.hr

slikaslikaslika
Sanja
Site Admin

PostPostao/la LuLu dana čet sij 15, 2009 11:05

Dakle, u tom grmu lezi zec :imao :imao :imao sve u svemu, meni je drago da ih nisu dirali :lol: a dok smo je kitili, bila im je zanimljiva i cupkali su malo grancice :imao poslije je sve bilo ok... :-? :-? :-?
LuLu

Sljedeća

Natrag na Caffe-bar

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.