MALA PODUKA IZ KOMPJUTERA

Mjesto za brbljanje o svemu i svačemu

Moderator/ica: Moderatori

MALA PODUKA IZ KOMPJUTERA

PostPostao/la Draženka dana sub srp 05, 2008 09:15

:zid :zid :zid evo, za sve koje mući problem iz znanja kompjutera -052 može ovdje pitati - a netko tko zna će odgovoriti - jer nismo svi mladi, nismo
svi završili tečajeve i nije sramota ne znati - već ne naučiti ako možeš - dakle tu možete dobiti besplatnu uputu :imao :imao :imao pa nećemo baš
sve naplaćivati zato ćemo ovo zvati PRIJATELJSKA PODUKA IZ KOMPJUTERAuvijek netko nešto zna - pa može prenjeti svoje znanje - jel tako !!!!!!! slika slika slika slika a, i tu nam je
kafić blizu pa možemo skočiti NA kavu slika
Draženka

PostPostao/la Draženka dana sub srp 05, 2008 09:52

Dakle, Draženka, to se radi ovako:

1. Otvoriš ono što si napisala i što želiš prebaciti.
2. Stisneš CITIRAJ i otvori ti se taj željeni tekstić u posebnom prozoru. Taj tekstić u prozoru "zacrniš" za kopiranje
3. Odeš na onaj topic u koji želiš to ubaciti
4. Stisneš ODGOVOR i otvori ti se novi, prazan prozorčić
5. U taj prozorčić, ubaciš ono što si prethodno gore kopirala

tako,???
Draženka

PostPostao/la LuLu dana ned srp 06, 2008 11:34

zasto morate citirati? to sve moze proci i bez citata, kopirate odgovor koji se nasao na pogresnom topicu i pastate ga u odgovarajuci topic, bez ikakvih citata...

kaj ne?
LuLu

PostPostao/la Draženka dana ned srp 06, 2008 12:35

Pretpostavljam, zato, jer kopiranjem možemo prenijeti samo tekst, a citiranjem na taj način i smajliće i slike točno onako kako je bilo to sam zamjetila i mislim da je tako ako nisam u pravu neka me se ispravi !!! )Coffeetime(
Draženka

PostPostao/la Sanja dana ned srp 06, 2008 14:44

Draženka je napisao/la:Pretpostavljam, zato, jer kopiranjem možemo prenijeti samo tekst, a citiranjem na taj način i smajliće i slike točno onako kako je bilo to sam zamjetila i mislim da je tako ako nisam u pravu neka me se ispravi !!! )Coffeetime(

Da, Draženka, tu si potpuno u pravu, slike i smajlići se samo tako mogu identično prenijeti.

A osim toga, uvijek je OK vidjeti tko je u originalu nešto napisao i zato se to radi citiranjem :respekt
Tko ih ne bi volio.......

www.moncherami.hr

slikaslikaslika
Sanja
Site Admin

Natrag na Caffe-bar

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.