Razmjena mišljenja

Mjesto za brbljanje o svemu i svačemu

Moderator/ica: Moderatori

Razmjena mišljenja

PostPostao/la Danka dana ned tra 13, 2008 10:22

linda je napisao/la:Danas sam čitala za uspjehe jednog psa na jednoj izložbi, kad mi je javljeno ovo za Spotty. Kod nas na forumu niko nije padao u nesvjest za uspjeh jednog psa iz našeg kluba, a drugi...to je ono što je i Draženka rekla, moramo NAŠE PSE više reklamirati.
Eto, to je moje mišljenje, i tako ću reagirati za svakog našeg psa. Recimo, uspjeh tvog mladog Edija na CACIB-u Zagreb je prošao samo sa obavijestii i par čestitki, a šta bi drugi rekli da je to njihov pas!!! Forum bi se crvenio od srdaca, poljubaca, cvijeća, i ne znam čega još, pa kad se čestita za uzgojnu dozvolu, možeš misliti za BOB na Zagrebu , i to mladom psu! Zaista moramo VIŠE SAMI CIJENITI NAŠE PSE, i zato ljudi pišite, hvalite se, postavljajte slike na forum, nemojte biti preskromni, OVO SE ÈITA iako nema komentara, vjerujte da znam.

Draga moja Biljo, zaista me je iznenadio ovaj tvoj komentar.
Nisi clanovima ovog Foruma objasnila da ne samo da si citala na jednom Forumu na kojem si vrlo aktivan clan.I sama si cestitala na uspehu naseg psa evo tvoje cestitke:

ÈESTITAM TANJA I BENNY - bravo!!!! Posebno mi je drago da ste pobjedili te Ukrajince, ja ih dobro znam, pokupovali su pse iz svih najvećih uzgajivačnica iz Evrope, ali šta im to vrijedi. Imaju Jitterbop, Hardy-Flap's, Patit Amis, i 2 PaRay-a i još nekog iz Francuske, koliko znam. I onda dođu ovaku misleći da će sve pobjediti, baš mi je drago da ih je Benny oprao!

http://www.binis.hr
TOUCH A BICHON AND YOU HAVE TOUCHED A BIT OF HEAVEN
Ne smeta ti kada se na tvom Topiku na pomenutom Forumu hvale tvoji psi, tu ti ne smetaju cvetici i srdasca, poljupci i "sta vec jos"kako ti kazes.

Budi mi pozdracljena, a i svi clanovo ovog Foruma.
Danka

PostPostao/la anuska dana ned tra 13, 2008 10:46

E ovako,posto se tice mog psa,ne mogu ostati nepovredjena i ravnodusna.
Vidite, PRIJATELJI su osnovna stvar,pa se srca i cestitke same nizu.Kad te ljudi vole,onda sa tobom dele i radosti i tugu,to je valjda sasvim normalno!!!
Druga stvar,forumi su mesta gde se pisu i ozbiljni tekstovi,u delovima koji su za to predvidjeni( i sad mi je drago sto neko ko deli kissice i srca po drugim forumima zna da pokrene i ozbiljne teme),a u topicu jednog psa mogu se izrazavati i emocije,narocito nakon zaista velikih uspeha!

Ocigledno je da neke stvari vise iz nekih razloga ne funkcionisu,da se izgubilo ono fer i korektno ponasanje i meni je jako zao zbog toga...

Lep pozdrav,Ana
anuska

PostPostao/la Draženka dana ned tra 13, 2008 11:09

Žao mi je ali se moram ovdje umiješati - svatko ima pravo biti član nekog
Foruma dok,se nekog ne vrijeđa i ako želi - i članovi vašeg Foruma su isto tako i članovi našega - ne znam u čemu je poanta - nećemo se valjda sada
svađati čiji je pas ljepši zar ne ....
Ako nekoga želite izbaciti sa Foruma, imate administratora pa možete to i učiniti - Ovo je Forum - KLUBA BICHONA ZAGREB - i mi nemoramo na našim
stranicama reklamirati bilo koji drugi Forum !!!

Budite i vi pozdravljeni,
i ako vam se sviđa naš Forum - prijavite se !!!

a što se tiće Bennyja on mi je :dada i dalje......
Draženka

PostPostao/la anuska dana ned tra 13, 2008 11:12

Drazo,nije u tome poenta... :?
anuska

PostPostao/la Danka dana ned tra 13, 2008 11:23

Obzirom da nisam dobro shvacena sa Vase strane Drazenka,necu mnogo duziti.Nije mi bila namera da reklamiram niciji Forum, vec sam se osvrnula na veoma otrovan Biljin(Lindin)komentar.
Ja nisam ni pominala ciji je pas lep, lepsi i najlepsi, da li je neko clamn ovog ili onog Foruma.
Jednostavno,mislim da Biljinkomentar nije na mestu.
Danka

PostPostao/la Draženka dana ned tra 13, 2008 11:36

ali Anuška - neka se to rješava na drugi način - mislim da gđa Danka
članove našeeg Foruma vrijeđa po ne znam kojim osnovama -
i mi smo ovdje kulturni ali ne trebamo to naglašavati - to se zna još od davnina !!! mislim da je ovdje svaka mjera prevršena !!!
Draženka

PostPostao/la Danka dana ned tra 13, 2008 11:42

Draženka je napisao/la:ali Anuška - neka se to rješava na drugi način - mislim da gđa Danka
članove našeeg Foruma vrijeđa po ne znam kojim osnovama -
i mi smo ovdje kulturni ali ne trebamo to naglašavati - to se zna još od davnina !!! mislim da je ovdje svaka mjera prevršena !!!

Drazenka, ja se izvinjavam ako ste se nasli uvredjeni, ali zaista mi to nije bila namera, verujte.Ako dobro procitate sta sam napisala, ni jednom recju nisam nikog uvredila.
Danka

PostPostao/la Draženka dana ned tra 13, 2008 12:02

DOBRE -mi smo onda ovde - mirotvrci - ........pa neka bude m i r !!!
Draženka

PostPostao/la Draženka dana ned tra 13, 2008 12:06

Mislim, da bi se sve morale preseliti u CAFFE - tam tajna agentica Ema -
sve snima na svoj odašiljać - zato se je to sve i dogodilo - kaj vi mislite ???
Draženka

Re: izložbe pasa

PostPostao/la Danka dana ned tra 13, 2008 13:23

linda je napisao/la:Sad sam tek pažljivo pročitala Danka, jaaakooo si u krivu, ali tvoj je problem što si se našlja pogodjenom, nisam mislila na SVE O PSIMA kad sam pisala o cvetićima i poljupcima. Šteta, ne znam ko je više licemjeran, onaj đšto govori "Draga" a u sebi misli nešto drugio, ili onaj ko JAVNO iznese svoje mišljenje.

A sta ocekujes Biljana, da ti ja odgovorim na to vrlo"tesko"pitanje?
Ja uposte nemam problem,hvala Bogu, ama bas nikakav.
Licemerje nisam pomeula ni jednomrecju.Znas i sama da nas u izvesnim godinama(mojih uskoro 52) bas ne moze mnogo toga da pogodi i iznenadi.
A to na koji si Forum mislila, ne bih da vestacim. :cool:
Danka

Sljedeća

Natrag na Caffe-bar

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.