GAĐAO PSA METALNOM KUGLICOM

Mjesto za brbljanje o svemu i svačemu

Moderator/ica: Moderatori

GAĐAO PSA METALNOM KUGLICOM

PostPostao/la Draženka dana čet sij 17, 2008 20:25

LJUDI MOJI DA LI STE ÈULI ZA TU LJUDSKU DEBILANU - što je gađao PSA metalnom kuglicom iz pračke a pogodio skorom SUCA u glavu u zgradi suda-PA ZAMISLITE- koja je to snaga bila da razbije staklo i što bi to učinilo jadnom psu- i jedanom sucu da ga je slučajno pogodilo, a i mogao se naći tamo i neki slučajni prolaznik i eto ni kriv- ni dužan pa nastreljen iz pračke od jednog GLUPOG-SADISTIÈKOG-FRUSTRIRANOG DEBILA. Pa ljudi moji kakvi nam to spodobe hodaju zemljom sa puškama, pistolima i eto sad i pračkama - i gađaju nedužne građane - Zar ne bi bilo pametnije staviti Goli otok opet u pogon - pa neka oni tamo lijepo lijeće svoje sadističke nagone rezući i oblikujući kamene blokiće iz kojih bi se onda IZGRADILE- kućice za dobre bekućnike i siromake . .. , a može i koja kućica i za kojeg PESONJU - BESKUÆNIKA !!!
Draženka

PostPostao/la Draženka dana pet sij 18, 2008 14:41

:zid PA,da to ti je pokazatelj veliki u kakovome mi to društvu živimo, ljudi su neosjetljivi na sve jer nisam isto tako primjetila da se je netko osvrnuo na tu jadnu životinju i da se je netko osvrnuo i reagirao da sa tim čovijekom nešto nije u redu - i da se njega pošalje na neko promatranje - a što draga Linda u našoj je zemlji posve normalne da se psi , žene i djeca tuku, maltretiraju pa čak i siluju i ubijaju - da se to sve poprati sa smiješkom - pa što to su sve - NIŽA BIÆA - pa eto vidiš komentar ubojice male Triljanke . pa kakav bi ja to muškarac bio da nešto ne pokušam - ZNAÈI OVI KOJI SU - odgojeni fino i pristojno - su lignje i meduze - ja KRIVIM . DRUŠTVO - JER iz društva izrasta porodica, iz porodice djeca a iz djece ljudi ili neljudi !!
GDJE SU SADA ZAŠTITARI ŽIVOTINJA - ZAR STE OGLUŠILI I OSLJEPILI !!!
Draženka

PostPostao/la Draženka dana sub lip 14, 2008 12:23

Evo baš čitam Forum ljubimci i pročitam topić o zlostavljanju životinja-
gdje kaže da se jedan pas iz njenog stubišta bacio kroz prozor bolestan i star te da su ga tukli i lupali itd-itd.
Moje je mišljenje da ja to ne bih mogla gledati kako netko zlostavlja životinju a bogami niti bilo koga drugoga, što se ima bojati da se to prijavi - ja bih to odmah učinila - zvala bih policiju i društvo za zaštitu životinja jer ako ti to gledaš i ti si zapravo sudionik u tom ....što neću se mješati jer ako se počne razmišljati neću se mješati - počneš kalkulirati - zapravo si kukavica -
evo npr. jedna je žena ispred našega dućana zavezala je psa da visi na remenu jedva je zadnjim nogicama dodirivao tlo. Dođem u dućan i pitam, tko je zavezao psa , kaže ona ja sam pojel mi je danas veš pa sam ga kaznila.
Svi slušaju i šute, čak su se neki i smijali- ja kažem čuj baba odveži ovog, psa da ti ga ja ne odvežem i pristojno ga zaveži a sad ću ti pozvati policiju a ako još jednom vidim da mučiš životinju budem te sravnala sa zemljom. Otišla sam doma po mobitel da zovem , ali je ona već otišla skupa sa jadnim
psićem . Nisam je više nikad vidjela ali mislim da je taj pas završio jadno ali htjela bih reči da neki pacijenti drže psa samo zato da ga zlostavljaju, I to vam je jedan začarani krug neki muževi tuku žene, žene zlostavljaju pse, psi grizu okolo ljude i druge pse, a neka djeca onda zlostavljau i životinje i takve roditelje......
-074
Draženka

Natrag na Caffe-bar

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.