KLUPSKA DRUŽENJA

Mjesto za brbljanje o svemu i svačemu

Moderator/ica: Moderatori

Re: KLUPSKA DRUŽENJA

PostPostao/la ŠKORPION dana sri pro 21, 2011 08:46

Forumaši,članovi Bichon kluba i pesoljubci !
Danas je zadnja srijeda u ovoj godini za sastanak u KLUBU.Namjenjena je za mali BOŽIČNI PARTY u vremenskom razdoblju od 18-20h . DOĐITE..
.
:Kava :5Shots :palacinke :Drink :|Dance ;ples
ŠKORPION

PostPostao/la ŠKORPION dana pet pro 30, 2011 12:20

Sastanak u Klubu 4.1 u 18-20 h- nastavak BOŽIĆNOG PARTYA -na NOVOGODIŠNJI -116 -116 :Kava :palacinke :Drink :5Shots ::Jump::
ŠKORPION

PostPostao/la Vesna dana ned sij 01, 2012 08:08

A nastavak nastavka če bit 18.1.? :imao
Samo tulumarite :|Dance :|Dance :|Dance
Vesna

PostPostao/la ŠKORPION dana ned sij 01, 2012 20:19

Draga moja ,to su ti takvi dani ..., :imao ,a poslije ćemo kukati kak imamo koje kilce previše :schocked i premišljati ćemo kuju dijetu odabrati - :super -neku recesijsku... :evil: ;-) pozdrav svima i svako dobro...
ŠKORPION

Božićno - Novogodišnji domjenak 2012.

PostPostao/la ŠKORPION dana čet sij 05, 2012 22:38

Dragi forumaši i članovi Kluba,
prošlu godinu smo ispratili sa Božićnim partyem, a započeli 2012. sa Novogodišnjim ... Naravno, ne moram vam reči da je bilo odlično i jako veselo. Puno finih delicija: domačih slavonskih čvaraka, pršuta i kulena ,finih kolača ... zagorskog sira s vrhnjem i paprikom, dalmatinskih maslina, podravskih krastavaca, varaždinskih klipića i fine kukuruzne pogače .... zaboravih, treba me po :poglavi2 i datulja koje su nam stigle sa istoka na poklon, a tek fini orahovac ... svima veliko hvala na nezaboravnom druženju i delicijama ...Svima :pusica :heart :love .
Da ne mislite da smo samo ;ples :|Dance , to su bili trenuci opuštanja gdje su se pričale i rješavale neke škakljive teme ... ne možemo se nikako riješiti ovog poštara koji zvoni dva puta :evil: :roll: :mad: -bichonci završavaju godinu s njim i započinju :cry: .... zato dragi moji ;-) počinje novi period i nastavimo aktivnostima koje nas vesele.

slika

slika

slika

slika

slika

Prošle godine smo imali tombolu koja je dodatno naelektrizirala domjenak, a ove godine nam je Branka donjela nešto iz Holandije gdje je bila na godišnjem odmoru. Za to nešto smo mi na slijepo licitirali.S obzirom da je Vaš predsjednik hazarder i ponekad ima moto ako ne riskiraš - ne profitiraš - kut moje kuhinje krasi prekrasan KALENDAR s bichon frise-ima..Hvala Branka... :dada :super

slika
ŠKORPION

PostPostao/la dina dana sub sij 07, 2012 17:23

Dobro smo se proveli, nasmijali, skoro i zaplesali, ali za to su se pobrinuli Lily i Ogi. Dobro smo vrata zaključali da nas neki poštari ne bi ometali.
Draga ti si stvarno dobro nabrojala sve delicije koje smo pripremili i donijeli.
Naravno da smo pokazale da nismo dobre samo u kuhanju nego i organiziranju kluba i klupskih aktivnosti i humanitarnih akcija.
Naravno sve u cilju dobrobiti pasmine ali i onih lajavih četveronožaca kojima se i nezna kojoj pasmini spadaju.
:pusica svim ljudima dobre volje
dina

PostPostao/la Vesna dana sub sij 07, 2012 18:59

Baš vas je ljepo vidjet kako se družite..... a kad počnete ;ples molim za snimak - ne samo fotkice...
Super ste!
Vesna

PostPostao/la ŠKORPION dana sri sij 18, 2012 12:19

Danas sastanak u klubu :-|ola :-|ola
ŠKORPION

PostPostao/la lunahor dana pet lip 01, 2012 07:48

aa nasla sam druzenja :) vidimo se sigurno jednom :-|ola
Tessa, 8.3.2012.
lunahor

PostPostao/la ŠKORPION dana pon pro 17, 2012 14:19

POZIVAMO VAS NA BOŽIĆNO- NOVOGODIŠNJI DOMJENAK U SRIJEDU 19.12.2012. U 17,30- 20h U PROSTORIJAMA HKS-a, ILICA 61.

S VESELJEM VAS OČEKUJEMO :-|ola :-|ola
ŠKORPION

Prethodna

Natrag na Caffe-bar

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.