prevara - upozorenje prilikom kupnje psa

Mjesto za sve vaše obavijesti, prijedloge i kritike te za upute korisnicima

Moderator/ica: Moderatori

prevara - upozorenje prilikom kupnje psa

PostPostao/la sasa dana čet vel 23, 2012 08:58

Poštovani svi,
ovim putem želim upozoriti sve one koji žele kupiti štene BICHON HAVANESE - da ne budu PREVARENI I POKRADENI kao i ja!!!
Gosp. Radomir Ječmenica, Uzgajivačnica od Luke i Nikše mi je ponudio štene (na SKS-u prijavljena uzgajivačnicu i sve kao ok..), odmah poslao ugovor i tražio da mu platim rezervaciju za štene u iznosu od 1.000,00 kn, što sam ja platila, a nakon toga mi je otkazao rezervaciju SMS-om!!!...više se ne javlja na mob. i NEĆE VRATITI NOVCE!!!
...nadam se da će ovo nekome pomoći
sasa

Re: prevara - upozorenje prilikom kupnje psa

PostPostao/la ŠKORPION dana čet vel 23, 2012 11:06

A što drugo nadodati - nisi usamljeni slučaj.
Ja imam mnogo poziva prevarenih -( u mom varaždinskom kraju nasanjkanih) kupaca :schocked . Priče su različite i sad bi već mogla konkurirati za nekakvog detektiva.
Neću uopće ulaziti u raspravu da li je bio to dotični gos.ili netko tko se poslužio njegovim imenom ,jer ima i takvih priča ...samo hoću skrenuti pažnju da medalja ima dva lica - a nastrada onaj koji je bolje naivan.
Moraš biti svijesna (kao i svi oni drugi koji su me zvali,a znam da prate sad i forum) da si i ti pogriješila i nažalost tu avanturu skupo platila.
Trenutno imam leglo - dvije male bichonke i vjeruj - telefonskih pitanja -nebuloza ima toliko da čovjek mora ponekad izači iz finih okvira ponašanja.
Tebi želim sreću u budućoj kupnji psića...a svima ostalima koji se spremaju na kupnju : neka se prvo informiraju o leglima u HKS - sad imaju dostupnu informaciju i na web stranici, neka zovu pasminske klubove ...a neka izbjegavaju oglase pogotovo sumnjive...bolje neka udome psića iz azila ..
Kinološki pozdrav..predsjednik BK.
ŠKORPION

Natrag na Obavijesti, pitanja, prijedlozi, komentari, kritike, upute....

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.